Porady

Przeczytaj aby usprawnić usługę, obniżyć koszty, zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy

Termin - jak szybko do Państwa dojeżdżamy?

Samochód z kierowcą podstawiamy nawet w 20-30 minut od momentu zamówienia (w obrębie administracyjnym Warszawy). Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową - 30-60 minut (w godzinach pracy centrali telefonicznej).

Jeśli zadzwonią do nas Państwo dzień wcześniej, można umówić się na przeprowadzkę o dowolnej godzinie. Jedynie na przełomie miesiąca (30-2 dnia każdego miesiąca) przeprowadzkę należy zamówić z 2-dniowym wyprzedzeniem.

Przeprowadzka minimum - ekonomiczna:

Auto z kierowcą. Kierowca zabezpiecza i układa sprzęty w samochodzie ktore Państwo wnoszą i znoszą do auta. Kierowca doradzi i  pomoże w trudniejszych momentach.

Usługa standardowa Przeprowadzki:

Państwo sami pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Podstawiamy ustaloną wielkość samochódu z z ustaloną ilością ludzi potrzebną do przeniesienia Państwa mienia. Nasi Pracownicy zabezpieczają, wynoszą sprzęty, meble i pakunki, ustawiają w docelowym miejscu. Przeprowadzkę standardową można zamówić 1 dzień wcześniej na dowolną godzinę. Pod koniec i na początku miesiąca prosimy składać zamówienia z 2-dniowym wyprzedzeniem.

Przeprowadzka usługa kompleksowa:

Dostarczamy kartony, pojemniki i worki (wcześniej uzgodnione) i pakujemy Państwa dobytek. sprzęty AGD, większe meble i sprzęty demontujemy, ( na życzenie - również w miejscu docelowym). Zabezpieczamy sprzęty i meble, wynosimy je przewozimy i ustawiamy je w nowym miejscu. Do Państwa należy decyzja czy rozpakowujemy je na miejscu. Prosimy składać zamówienia na przeprowadzki kompleksowe (zawierające w sobie usługi pakowania i demontażu oraz montażu mebli) z kilkudniowym wyprzedzeniem.

                                                                                  

Przeprowadzki Warszawa - cennik:

Na naszej podstronie: CENA - OBLICZ samodzielnie można oszacować cenę usługi.

Należy określić 4 - parametry:

1. Wielkość wozu.

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia mienia i sprzętów.

3. Liczba km trasy przewozu (liczymy tylko odległość w km przejechaną z ładunkiem).

4. Czas postoju samochodu (załadunek-rozładunek). Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów, wyłącznie czas załadunku i rozładunku.

 

Szacowany koszt usługi jest kosztem przybliżonym, a cena ostateczna będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi (czasu pracy przy załadunku i rozładunku, odległości).

 

Przewóz ładunków nietypowych: sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny:

Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich możliwych przewidywanych trudnościach, utrudnieniach, np. z dojazdem.

Usługę transportu przedmiotów nietypowych i wyjątkowo ciężkich, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu, wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

 

Utylizacja mienia: 

Przeprowadzka jest najlepszym momentem na pozbycie się niepotrzebnych, starych i zużytych sprzętów AGD czy mebli. Takie sprzęty wywozimy do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

 

Ubezpieczenie mienia:

Szef ekipy, zazwyczaj kierowca, prowadzący własną działalność gospodarczą, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone ekipie mienie. Jego obowiązkiem jest wystawienie rachunku, faktury vat za wykonaną usługę. Szef ekipy rozpatruje również reklamacje dotyczące jakości usługi oraz ewentualnych szkód z niej wynikających, oraz szczegółów dotyczących płatności.

 

Zamówienie:

Prosimy składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 i w soboty od 9.00-14.00.

W niedziele centrala telefoniczna jest zamknięta. Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w powyższych godzinach.

Należy pamiętać, że nasze ceny w niedziele i święta są o 30% wyższe.

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług. Nasi dyspozytorzy przyjmą Państwa zamówienie, odpowiedzą na pytania oraz doradzą jakiej wielkości samochód wybrać.

 

 

Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

W związku z powyższym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe po dniu 25 maja 2018 roku. Państwa dane tj. adres i nr tel. są wykorzystywane wyłącznie w celu wykonania usługi przeprowadzki. Te dane są przekazywane jedynie szefowi ekipy przeprowadzkowej wyłącznie w celu wykonania usługi i NIE SĄ udostępniane firmom zewnętrznym.

Twoje dane są u nas bezpieczne, a wyrażone zgody możesz wycofać w każdej chwili.