Porady

Termin - jak szybko do Państwa dojeżdżamy?

Samochód z kierowcą podstawiamy nawet w 20-30 minut od momentu zamówienia (w obrębie administracyjnym Warszawy). Samochód z dowolną ekipą przeprowadzkową - 30-60 minut (w godzinach pracy centrali telefonicznej).

Jeśli zadzwonią do nas Państwo dzień wcześniej, można umówić się na przeprowadzkę o dowolnej godzinie. Jedynie na przełomie miesiąca (30-2 dnia każdego miesiąca) przeprowadzkę należy zamówić z 2-dniowym wyprzedzeniem.

 

Przeprowadzka standardowa:

Podstawiamy uzgodnionej wielkości samochód z odpowiednią ekipą potrzebną do przeniesienia i wniesienia Państwa mienia. Państwo sami pakują swoje rzeczy do pojemników, kartonów czy worków. Nasi pracownicy zabezpieczają, wnoszą i wynoszą meble, sprzęty i pakunki i ustawiają w docelowym miejscu. Przeprowadzkę standardową można zamówić 1 dzień wcześniej na dowolną godzinę. Pod koniec i na początku miesiąca prosimy składać zamówienia z 2-dniowym wyprzedzeniem.

 

Przeprowadzka kompleksowa:

Przywozimy za sobą kartony, pojemniki i worki (uzgodnioną ilość) i pakujemy Państwa dobytek. Demontujemy sprzęty AGD, większe meble, lampy (wykonujemy również ich montaż na miejscu docelowym). Zabezpieczamy meble i sprzęty, wynosimy je i wnosimy na nowym miejscu. Ustawiamy meble i sprzęty na wskazanych miejscach. Państwo sami decydują czy mamy również rozpakować Państwa dobytek. Prosimy składać zamówienia na przeprowadzki kompleksowe (zawierające w sobie usługi pakowania i demontażu oraz montażu mebli) z kilkudniowym wyprzedzeniem.

 

Przeprowadzka ekonomiczna:

Podstawiamy samochód tylko z kierowcą. Kierowca układa i zabezpiecza sprzęty w samochodzie. Państwo sami wnoszą i znoszą mienie do auta. Kierowca służy pomocą przy cięższych sprzętach.

 

Przeprowadzki Warszawa - cennik:

Na naszej podstronie: CENA - OBLICZ samodzielnie można oszacować cenę usługi.

Należy określić 4 - parametry:

1. Wielkość wozu.

2. Ilość pracowników potrzebnych do przeniesienia mienia i sprzętów.

3. Liczba km trasy przewozu (liczymy tylko odległość w km przejechaną z ładunkiem).

4. Czas postoju samochodu (załadunek-rozładunek). Nie liczymy czasu jazdy czy dojazdów, wyłącznie czas załadunku i rozładunku.

 

Szacowany koszt usługi jest kosztem przybliżonym, a cena ostateczna będzie wynikała z rzeczywistych parametrów usługi (czasu pracy przy załadunku i rozładunku, odległości).

 

Przewóz ładunków nietypowych: sejfy, pianina, duże gabaryty, ciężkie maszyny:

Prosimy o powiadomienie nas o wszelkich możliwych przewidywanych trudnościach, utrudnieniach, np. z dojazdem.

Usługę transportu przedmiotów nietypowych i wyjątkowo ciężkich, wymagających większej ilości pracowników czy specjalistycznego sprzętu, wyceniamy każdorazowo indywidualnie.

 

Utylizacja mienia: 

Przeprowadzka jest najlepszym momentem na pozbycie się niepotrzebnych, starych i zużytych sprzętów AGD czy mebli. Takie sprzęty wywozimy do najbliższych specjalistycznych punktów utylizacji.

 

Ubezpieczenie mienia:

Szef ekipy, zazwyczaj kierowca, prowadzący własną działalność gospodarczą, posiada ważne ubezpieczenie OC przewoźnika lub odpowiada osobiście za powierzone ekipie mienie. Jego obowiązkiem jest wystawienie rachunku, faktury vat za wykonaną usługę. Szef ekipy rozpatruje również reklamacje dotyczące jakości usługi oraz ewentualnych szkód z niej wynikających, oraz szczegółów dotyczących płatności.

 

Zamówienie:

Prosimy składać zamówienia od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-19.00 i w soboty od 9.00-16.00.

W niedziele centrala telefoniczna jest zamknięta. Zamówienia na niedziele i święta prosimy składać w powyższych godzinach.

Należy pamiętać, że nasze ceny w niedziele i święta są o 30% wyższe.

 

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszych usług. Nasi dyspozytorzy przyjmą Państwa zamówienie, odpowiedzą na pytania oraz doradzą jakiej wielkości samochód wybrać.